Szukaj

iz galeria 19.jpg

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
15
Zakładek:
9
Odsłon artykułów:
306604

Detale do różnych motocykli

 

W tym dziale zamieszczę różne drobne detale i gadżety.

 

 Mocowanie tablicy rejestracyjnej motocyklowej - tuningowe mocowanie tablicy rejestracyjnej z uchwytami na kierunkowskazy.
Zastosowanie praktycznie do większości nowoczesnych motocykli typu ścigacz (HONDA, SUZUKI, KAWASAKI, YAMAHA) Wykonałem dwa rodzaje tych uchwytów z krótkim i długim zamocowaniem. Ponieważ uchwyty są uniwersalne konieczne jest wywiercenie odpowiednich otworów do przykręcenia.

 

 

Mocowanie tablicy rejestracyjnej motocyklowej - dedykowane YAMAHA YZF R6. - tuningowe mocowanie tablicy rejestracyjnej z uchwytami na kierunkowskazy.

 

Mocowanie tablicy rejestracyjnej motocyklowej. - tuningowe mocowanie tablicy rejestracyjnej bez uchwytów na kierunkowskazy.
Zastosowanie praktycznie do większości nowoczesnych motocykli typu ścigacz (HONDA, SUZUKI, KAWASAKI, YAMAHA) Ponieważ uchwyt jest uniwersalny konieczne jest wywiercenie odpowiednich otworów do przykręcenia.

 

Ramka pod rejestrację. Podkładka pod tablicę rejestracyjną (ramka tablicy rejestracyjnej np. z ksywą) dla każdego motocykla, quada, skutera. Podstawa wykonana jest z blachy nierdzewnej - chromoniklowej o grubości 1 mm techniką cięcia laserowego. Napis pod tablicą jest wycięty w blasze. Pod napisem podklejone jest czarne tworzywo PCV (niekoniecznie). Przykładowe zdjęcie pokazuje jak to wygląda na jednym z motocykli. Spełnia to funkcje usztywniającą i wizualną. Napis pod tablicą do indywidualnego dostosowania dla każdego według własnej inwencji. Może to być imię, marka pojazdu, model, dowolny znak itp. Ja mam po prostu model motocykla.

 

Mocowanie tablicy rejestracyjnej dla motorowerów/skuterów. - tuningowe mocowanie tablicy rejestracyjnej z uchwytami na kierunkowskazy.
Zastosowanie praktycznie do większości skuterów (ZHONGYU, Wilga, Quest, Wapor, Zipp, Kingway, Shotgun, Via Warrior, KEEWAY,Ferro, DIABOLINI, HELIOS, ROMET) Wykonałem dwa rodzaje tych uchwytów z krótkim i długim zamocowaniem.Ponieważ uchwyty są uniwersalne konieczne jest wywiercenie odpowiednich otworów do przykręcenia

   

 

Zębatka napędowa tylna Simson Sr2. - zębatka wykonana na podstawie oryginału z odpowiedniego materiału.